Zimní údržba pro všechny

Zima je obdobím, které většina z nás samozřejmě miluje. Děti milují sáňkování a koulování, dospělí milují zimní sporty a všichni dohromady si užíváme krás, které jsou spojeny právě s čerstvou sněhovou nadílkou. Ne vždy je ale zima spojena s pozitivy, jelikož může být i celá řada negativ, která se tohoto období přímo dotýkají. Pokud máme být konkrétnější, jedná se třeba o situace, kdy sníh znemožní bezpečnou jízdu po naší příjezdové cestě, nebo nám znemožní dostat se ven z naší garáže. V takových případech zimu doslova nenávidíme. Rozčilení a nadávky ale nemusí být nezbytné, jelikož je dobré vědět, na koho se obrátit.

Když lopata nestačí

Samozřejmě mnoho problémů, které jsou spojeny se sněhem, dokážeme velmi rychle a snadno vyřešit i my sami. V podstatě se může jednat třeba o proházení naší pěší cesty k domu, nebo proházení cest na naší zahradě. Pokud je ale nadílka sněhu opravdu bohatá, a zapadá i naše příjezdová cesta, nebo další části našeho pozemku, lopata málokdy stačí. Nehledě na onu námahu, kterou budete muset při ručním úklidu vykonat.

A tak je správnou volbou přivolání profesionála, který samozřejmě přijede s odpovídající technikou a zajistí, že do pár minut nebude po sněhu ani památky. A my tak můžeme bezpečně vyrazit třeba do práce. A pokud se následující dny bude situace opakovat, není nic jednoduššího, než z pohodlí domova zvednout telefon a opět si danou službu objednat. A to samozřejmě nonstop, jelikož počasí neporučíme a tak je třeba, aby byl profesionál vždy připraven.

Zimní údržba a technika, která může pomoci?

Samozřejmě aby bylo odklízení sněhu a celková zimní údržba co nejefektivnější, je využívána také skutečně špičková technika, na kterou se můžete ve všech ohledech spolehnout. Menší sněhovou pokrývku bez problémů dokonale uklidí třeba sypač s radlicí, nebo klasické hradlo. Samozřejmě pokud je sněhová pokrývka opravdu neprostupná, může pomoci i technika mnohem silnější, a to sněžná fréza, se kterou se lze dostat opravdu kamkoliv. Samozřejmostí je ale i další těžší technika, díky které může být odstraněný sníh naložen a odvezen mimo váš pozemek, aby zde dále nepřekážel, nebo nepřitahoval případná rizika spojená s hraním dětí a tedy případným úrazem.

Zahradnictví u Krtka - zimní údržba
Zahradnictví u Krtka - zimní údržba

Nejenom pro osobní využití

Ačkoliv jsme zatím mluvili pouze o možnosti osobního, tedy soukromého využití služeb, rozhodně není tím jediným. Jistotou je, že stejný a samozřejmě stejně kvalitní rozsah služeb můžete očekávat také v rámci firemních prostorů. Může se jednat třeba o příjezdové cesty, po kterých denně přijíždějí desítky dodavatelů a odběratelů, stejně jako se může jednat i o parkoviště pro vaše zaměstnance, nebo se může jednat i o parkoviště pro zákazníky u obchodních domů. Možností je samozřejmě několik desítek, ale u každé z nich si můžete být jisti, že bude uděláno vše proto, aby byl odklizen sníh a zároveň byl zajištěn posyp, který usnadní samotnou jízdu v zimním období.

Logicky se samozřejmě služby nevztahují jenom na úklid ploch určených pro auta, ale i pro chodníky nebo další cesty, které jsou určeny také pro pěší. I ty se tak za pár desítek minut mohou stát bezpečnými trasami pro každého.

Zimní údržba jednorázově, i jako součást pravidelných služeb

Pozitivem, které oceníte jako soukromý objednavatel, stejně jako firemní objednavatel je zcela určitě to, že můžete daných služeb využívat jednorázově, stejně jako můžete dané služby využívat opravdu komplexně a pravidelně. A co to pro vás znamená? Že starost o úklid požadované plochy můžete hodit plně za hlavu, jelikož se o ně postarají Zahradnické služby u Krtka. Profesionální firma, se kterou zaručeně nešlápnete vedle, a to ať už se ohlížíte jak na kvalitu služeb, tak i na jejich cenu.

Zahradnictví u krtka

Sídlo firmy:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10

Adresa provozovny:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10
(KŘIŽOVATKA ULIC K MĚCHOLUPŮM A KUTNOHORSKÁ,
NAPROTI ČERPACÍ STANICI “TANK ONO”, AREÁL ZAHRADNICTVÍ)

VIRTUÁLNÍ PRODHLÍDKA


Otevírací doba: 
PO-PÁ: 9:00 - 18:00
SO-NE: 9:00 - 18:00


Prodejna:
Tel.: +420 774 07 07 07
e-mail: zahradnictvi-jandl@seznam.cz

Zahradnické služby – objednávky: 
Tel.: 777 97 77 77
e-mail: info@rousal.cz